Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1898 році став до ладу Проскурівський чавуноливарний завод Б. Ашкіназі, який виготовляв металовироби, обладнання для млинів, гуралень, пивоварних та цукрових заводів. У 1905 році завод удостоєно золотої медалі на Паризькій виставці. Нині це - завод "Пригма Прес".

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Великодній ярмарок: чим дивуватимуть хмельничан

Великодній ярмарок: чим дивуватимуть хмельничан

За декілька днів у Хмельницькому відкриють Великоднє містечко. Тут впродовж місяця триватиме святковий ярмарок.

Вже цієї суботи, 13 квітня, вперше в Хмельницькому розпочне діяти Великодній ярмарок. На майданчику поблизу кінотеатру імені Тараса Шевченка розташуються будиночки з сувенірами, їжею та різним крамом. Впродовж місяця, аж до 12 травня, там відбуватимуться тематичні майстер-класи та концерти.

Як розповів начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков, у перший день роботи ярмарку для хмельничан діятиме фуд-корт, сувенірне містечко і будуть облаштовані фотозони.

«У суботу урочистого відкриття не буде. У піст святкувати і веселитися не бажано, тому прийняли таке рішення. Буде ряд майстер-класів, які підготують людей до свята. Хмельничан навчатимуть робити розпис писанок, витинанки. Проводитимуть майстер-класи вихованці та викладачі наших освітянських закладів, - говорить Артем Євгенович. - На Вербну неділю, коли це дозволяється, в нас будуть веснянки-гаївки. На третій день Великодня знову будуть веснянки-гаївки».

Чи працюватиме у Великдень ярмарок – поки невідомо. За словами очільника управління культури і туризму, підприємці самі будуть вирішувати, чи будуть відкривати цього дня ярмаркові будиночки.

Одночасно з Великодній ярмарком, в центрі міста розпочне діяти фестиваль писанок «Великодній дивосвіт». Традиційно у рамках фестивалю на майданчику перед кінотеатром Шевченка красуватимуться гігантські писанки.

Джерело.