Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1891 році у Проскурові став до ладу цукровий завод, який належав купцю Соломону Маранцу. Це було найбільше підприємство міста - на ньому працювали 470 чоловік.

чт.23052019

Оновлено:12:54:16 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Черговий випуск у Прикордонній академії

Черговий випуск у Прикордонній академії

Понад 100 випускників  - офіцерів-магістрів, військовослужбовців за контрактом та студентів випустила сьогодні Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

23 лютого відбулися урочистості з нагоди чергового випуску слухачів факультету підготовки керівних кадрів, військовослужбовців за контрактом та студентів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Із 107 випускників, 28 офіцерів-магістрів факультету підготовки керівних кадрів, 47 військовослужбовців за контрактом та 32 студенти отримали дипломи про закінчення прикордонної академії.

На урочистості приїхали представники Державної прикордонної служби України, які і вручили дипломи випускникам.

 «Сьогодні ми випускаємо офіцерів-магістрів та військовослужбовців за контрактом – бакалаврів. Щиро вітаю вас із цією знаменною подією, яка запам’ятається вам на все життя і стане визначною, незабутньою віхою в долі кожного з Вас, свідченням вашого життєвого вибору, свідомого ставлення до обраної професії», – зазначив ректор академії, генерал-майор Олег Шинкарук.

Під час випуску також вручили відзнаки Президента України та чергові військові звання для персоналу академії.

Джерело.