Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1898 році став до ладу Проскурівський чавуноливарний завод Б. Ашкіназі, який виготовляв металовироби, обладнання для млинів, гуралень, пивоварних та цукрових заводів. У 1905 році завод удостоєно золотої медалі на Паризькій виставці. Нині це - завод "Пригма Прес".

пт.22032019

Оновлено:04:00:46 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Хмельничанам розповіли «Монологи війни»

Хмельничанам розповіли «Монологи війни»

У День Героїв відбулася прем’єра унікального театралізованого драматичного дійства «Монологи війни». Глядачі зі сльозами на очах та затамованим подихом слухали реальні історії з вуст ветеранів АТО, ООС та волонтерів.

Автором ідеї та режисером-постановником є Володимир Павловський, режисером по роботі з учасниками АТО та ООС – журналіст, акторка Наталія Паляниця.

У «Монологах війни» взяли участь також учасники народного аматорського театру «Дзеркало», студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби, журналісти, бард Ігор Білий та композитор Віктор Відоменко.

Більше у сюжеті "33 каналу"

По завершенню драматичного дійства міський голова Олександр Симчишин висловив подяку від усіх присутніх у залі учасникам «Монологів війни» та вручив подяки і нагороди. Двоє учасників Революції Гідності, які отримали поранення на майдані, Едуард Будкевич та Павло Онуфрієв, отримали відзнаки міського голови «Воля і Мужність».

Ордер на квартиру отримав учасник АТО Вадим Абрамов та мати героїчно загиблого під час Революції Гідності Артема Мазура – Світлана Мазур.

Василь Мельник, більше відомий як Петрович, отримав ювілейну медаль «30 років виведення військ з Афганістану». До слова, ще й учасник «Монологів війни».

Також міський голова нагородив почесними грамотами з нагоди 5-ої річниці Революції Гідності членів ГО «Хмельницький Майдан» Ігоря Клюса, Кузьму Матвіюка та Зінаїду Юзепольську.

Джерело.