Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У січні 1880 року вперше відбулися вибори до міської думи Проскурова (нині Хмельницький). Членів думи («гласних») обирали на 4 роки, право на участь у виборах надаволося лише заможним верствам населення. які сплачували податки до міської скарбниці й досягли 25 років. Міська дума сама обирала міського голову...

чт.23052019

Оновлено:12:54:16 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Хмельничанам розповіли «Монологи війни»

Хмельничанам розповіли «Монологи війни»

У День Героїв відбулася прем’єра унікального театралізованого драматичного дійства «Монологи війни». Глядачі зі сльозами на очах та затамованим подихом слухали реальні історії з вуст ветеранів АТО, ООС та волонтерів.

Автором ідеї та режисером-постановником є Володимир Павловський, режисером по роботі з учасниками АТО та ООС – журналіст, акторка Наталія Паляниця.

У «Монологах війни» взяли участь також учасники народного аматорського театру «Дзеркало», студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби, журналісти, бард Ігор Білий та композитор Віктор Відоменко.

Більше у сюжеті "33 каналу"

По завершенню драматичного дійства міський голова Олександр Симчишин висловив подяку від усіх присутніх у залі учасникам «Монологів війни» та вручив подяки і нагороди. Двоє учасників Революції Гідності, які отримали поранення на майдані, Едуард Будкевич та Павло Онуфрієв, отримали відзнаки міського голови «Воля і Мужність».

Ордер на квартиру отримав учасник АТО Вадим Абрамов та мати героїчно загиблого під час Революції Гідності Артема Мазура – Світлана Мазур.

Василь Мельник, більше відомий як Петрович, отримав ювілейну медаль «30 років виведення військ з Афганістану». До слова, ще й учасник «Монологів війни».

Також міський голова нагородив почесними грамотами з нагоди 5-ої річниці Революції Гідності членів ГО «Хмельницький Майдан» Ігоря Клюса, Кузьму Матвіюка та Зінаїду Юзепольську.

Джерело.