Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1565 році зустрічається перше свідчення про існування в Плоскирові (нині Хмельницький) дерев'яного укріпленого замку. Він був призначений для розташування прикордонного гарнізону...

нд.26052019

Оновлено:11:58:57 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Понад 3,5 тисячі паперових ангелів у пам’ять про Небесну Сотню

Понад 3,5 тисячі паперових ангелів у пам’ять про Небесну Сотню

У Хмельницькому тихою акцією «Ангели пам’яті» вшанували Героїв Небесної Сотні. Це всеукраїнська акція, вона відбувається сьогодні одночасно у багатьох містах.

5 років тому, 18 лютого 2014-го, розпочалися найкривавіші дні Революції Гідності. Внаслідок протистоянь у столиці, цього дня загинуло 23 майданівців. Протягом наступних днів, кількість загиблих зросла до майже 100 осіб. Вони стали Небесною Сотнею.

Сьогодні в пам’ять про перших загиблих у Києві на вулиці Інститутській Хмельницький вперше приєднався до всеукраїнської тихої акції «Ангели пам‘яті».

З самого ранку в обласному центрі до пам’ятників «Ангела Скорботи» та «Героїв Небесної Сотні» школярі та студенти, пенсіонери та молодь почали приносити паперових білих ангелів, як символ розстріляних мирних людей. Учасники акції чіпляли свої поробки на гілки дерев та на заздалегідь натягнуті стрічки.

У межах акції школярі, студенти, ті хмельничани, хто пам’ятає про трагічні події тих часів виготовили понад 3,5 тисячі паперових ангелів, які символізують душі загиблих Героїв.

Акція триватиме до кінця дня. Тому кожен з нас має ще шанс принести свого ангела і вшанувати пам’ять загиблих Героїв.

Джерело.