Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Проскурові народився відомий філософ та церковний діяч Василь Зеньковський (1881-1962), який у 1918 році був міністром віросповідань Української Держави.

чт.18042019

Оновлено:01:20:49 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Хмельницькі школярі вперше вийдуть на марш проти булінгу

Хмельницькі школярі вперше вийдуть на марш проти булінгу

Загальноміська акція проти цькувань у молодіжному середовищі «День рожевої сорочки» запланована на 28 лютого. Початок о 14.00 на Майдані Незалежності.

Її учасники пройдуть маршем вулицею Соборною і Проскурівською. Кінцева точка маршруту – майданчик перед кінотеатром Шевченка. На завершення акції запланували перформенс. Попередньо, вже 12 шкіл міста виявили бажання долучитися до маршу.

Як розповіла голова правління «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк, цю щорічну акцію започаткували у Канаді, коли один із учнів прийшов до школи у рожевій сорочці, за що його зацькували. Наступного дня друзі хлопчика прийшли до школи в рожевих сорочках на знак підтримки та протесту проти булінгу.

 «Про цю подію дізналися поліцейські й активісти того міста і влаштували великий марш проти булінгу, на який всі прийшли у рожевому одязі. Так і започаткувалася традиція. Ми ж дізналися про акцію від наших партнерів із Канади, з якими ми разом реалізовували проект «Булінг боїться розголосу, і захотіли її перейняти, - каже Леся. - Такий захід буде вперше в Україні. Хотілося б започаткувати його щороку».

До акції зможуть доєднатися всі охочі, хто підтримує свободу особистості, кажуть організатори. Попередньо, вже 12 шкіл міста виявили бажання долучитися до маршу. «З деяких шкіл прийде по кілька старших класів, а деякі планують приходити потоками, - додає активістка. - Діти вийдуть з плакатами, на яких буде написано, що вони проти насильства. Оскільки зараз зима, важко, щоб учасники були одягнуті у рожеве. Тому будуть прапорці відповідного кольору та елементи одягу. У школах цього дня ми також пропонуємо, щоб школярі та вчителі прийшли у рожевому, або з елементами рожевого на одязі».

Джерело.