Хмельницький портал

Можливість знати більше.

50 років тому до Хмельницького прибули перші підрозділи Ракетних військ стратегічного призначення. З того часу на Хмельниччині почали розгортання бойових позицій стратегічних ракет - одне з найбільших угрупувань у СРСР.

пт.19042019

Оновлено:02:31:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Відзначили переможців фотоконкурсу «Різдвяний Хмельницький»

Відзначили переможців фотоконкурсу «Різдвяний Хмельницький»

Переможцем конкурсу за найкраще фото, що передає святковий настрій та новорічну красу міста, серед дорослих став Олександр Савенко. У номінації «Різдвяна казка очима дитини» перемогу здобула Анастасія Потурняк. Приз міського голови отримала Наталія Оксіна.

Фотоконкурс «Різдвяний Хмельницький» проводився вперше. Участь брали як професійні фотографи, так і аматори фотомистецтва. Загалом на розгляд журі свої творчі роботи представили 30 учасників, серед них — 10 юних хмельничан. На конкурс подано 132 роботи, серед них — 39 дитячих робіт та 93 роботи дорослих фотографів.

Роботи передавали святковий настрій та атмосферу, яка панувала на вулицях міста протягом різдвяно-новорічного періоду. Кожен учасник представив власне бачення святкового Хмельницького.

Члени журі відібрали 51 кращу світлину, вони будуть експонуватися з 17 січня до 29 січня у виставковій залі Хмельницького музею-студії фотомистецтва.

Джерело.