Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Нью-Йорку, в Брукліні, є вулиця Bay Parkway, у районі якої проживало чимало вихідців з Проскурова. Між собою вони називали її "Олександрівською" - таку назву в давнину носила головна вулиця нашого міста

 

чт.20062019

Оновлено:12:57:19 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Костюмований забіг організували у місті

Костюмований забіг організували у місті

Різдвяний фан-забіг вперше влаштували сьогодні у Хмельницькому. Кілька десятків хмельничан, одягнувшись у святкову атрибутику, пробігли центральною вулицею міста. Під час заходу учасники виконати кілька жартівливих завдань.

Як розповів один з організаторів заходу Владислав Гребенюк, забіг влаштували сподіваючись, що хмельничани відірвуться від святкових столів і прийдуть активно провести час разом. Це згуртовує молодь, а всьому місту додає різдвяного настрою. Сьогодні забіг не був на швидкість, чи на витривалість, а лише заради  власного задоволення.

Всього у забігу взяло участь близько трьох десятків хмельничан. Більшість з них – молодь, хоча були й більш зрілі хмельничани.

Впродовж маршруту на учасників очікувало чотири основних «Стопи», де вони виконували колядки, щедрівки, брали участь у флешмобі та інтерактивих іграх. Розпочався захід на майданчику перед кінотеатром Шевченка з ігрової руханки. "Злови різдвяного оленя", "Я їду в Лапландію" та інші ігри мали виконати містяни.

Джерело.