Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1594 році поселення Плоскирів (нині Хмельницький) відвідав посол австрійського імператора Еріх Лясота. Він залишив найдавніший з усіх відомих опис Плоскирова.

чт.18042019

Оновлено:01:20:49 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Духовна рада проти святкування Хелловіну

Духовна рада проти святкування Хелловіну

Керівники усіх основних християнських деномінацій та церков міста Хмельницького та області оприлюднили публічну заяву "про негативний вплив та небезпеку святкування Хелловіну".

Замість Хелловіну закликали влаштувати "марші за Ісуса".

"Святкування християнами цього свята є богохульним, так як в день поминання святих влаштовуються своєрідні шабаші, переповнені язичницькими обрядами," - йдеться у зверненні.

На їхню думку, це святкування - висміювання християнського розуміння смерті, святості, вічного життя, тощо. Християнин не може брати участь у святкуванні Хелловіна і є гріхом.

"Ми, як представники християнських церков Хмельницького та області, рішуче засуджуємо та наполягаємо докласти всіх зусиль щодо призупинення розповсюдження у місті Хмельницькому, в школах та навчальних закладах приготування та святкування цього," - виловлюються категорично священники.

Більше того, закликають батьків та педагогів сприяти в боротьбі з розповсюдженням свята, називаючи його культом сатани. А до влади міста й області звертаються із вимогою не брати участі у подібних святкуваннях та заборонити їх.

Нагадаємо, у Меджибожі відбудеться уже традиційна "Гарбузова ніч".

 Джерело.