Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1880 році у Проскурові (нині Хмельницький) відкрито першу у місті фотографію. Її власником був міщанин Матвій Юргілевич...

вт.13112018

Оновлено:06:16:10 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події У Хмельницькому популяризуватимуть здоровий спосіб життя

У Хмельницькому популяризуватимуть здоровий спосіб життя

У вівторок, 11 вересня, о 12.00, на СК "Поділля", розпочнеться спортивний фестиваль школярів JuniorZ. Всеукраїнський спортивний рух JuniorZ стартував у нашому місті у лютому.

Організатором проекту є громадський рух Спортивний рух Олександра Педана JuniorZ. Основний напрямок роботи - популяризація здорового способу життя серед молоді, проведення різноманітних спортивних заходів, майстер-класів, семінарів, лекцій тощо. Проект спрямований на те, щоб теоретично і практично ознайомити вчителів, школярів та їхніх батьків із понад 30 новими модулями з предмету "Фізична культура".

Під час проведення фестивалю презентують інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури у закладах загальної середньої освіти. Усіх присутніх ознайомлять з новітніми видами спорту, що складають основу варіативних модулів нової навчальної програми: петанк, чирлідинг, самбо, фризбі, хортинг, аеробіка, флорбол тощо. Батьки учнів зможуть побачити нові види спорту, дізнатися про їхні особливості та користь для дитини. Також запрошені спортсмени федерацій проведуть цікаві майстер-класи та розкажуть про деталі впровадження нової програми у шкільні уроки фізкультури.

Джерело.