Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 2015 році виповнюється 50 років з часу заснування Хмельницького хлібокомбінату (1965)

ср.19122018

Оновлено:04:51:54 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Вперше у Хмельницькому влаштовують Парад екотранспорту

Вперше у Хмельницькому влаштовують Парад екотранспорту

У межах міжнародної акції «Дій за клімат» в нашому місті відбудеться Парад екотранспорту. На захід запрошують хмельничан, які користуються екологічним транспортом: велосипедом, самокатом, гідроскутером, роликами, моноциклами, джетроллами, сігвеями, скейтами тощо.

Учасники параду вирушать з Майдану Незалежності у суботу, 8 вересня, о 12.00 та подолають 4,5 кілометри вулицями міста.

Глобальна зміна клімату є актуальною екологічною проблемою сьогодення. Кожен повинен усвідомлювати, що потрібно активно діяти, щоб зупинити цю проблему. Адже в майбутньому життя усього людства може бути під загрозою. Основною причиною зміни клімату є використання викопного палива та неефективне споживання енергії, що виробляється. Наслідками зміни клімату стануть засухи, повені, шторми, спека, урагани. Вони будуть відбуватися все частіше. Також можуть виникнути проблеми з водопостачанням. Сьогодні Україна знаходиться серед першої двадцятки країн світу, які найбільше викидають парникових газів в атмосферу.

Хмельницький долучається до міжнародної акції «Дій за клімат» та прагне стати на шлях 100% відновлювані джерела енергії. У суботу, 8 вересня, весь світ боротиметься за клімат. У різних куточках світу відбудуться локальні акції, спрямовані на привернення уваги до питання зміни клімату на планеті. Ці заходи повинні стимулювати дії щодо зниження впливу на клімат. Релігійні, молодіжні, правозахисні та профспілкові групи публічно висловили свою підтримку акції «Дій за клімат».

Акція «Дій за клімат» відбудеться на Майдані Незалежності. Початок о 16.00. Організатором акції є Агенція Сталого Розвитку «АСТАР». На учасників акції чекатиме інформаційна зустріч. На території біля парклету, що неподалік Майдану Незалежності, кожен матиме можливість дізнатися корисну інформацію про відновлювані джерела енергії. Також цього дня відбудеться міський велозаїзд за 100% ВДЕ. Деталі маршруту організатори повідомлять згодом. Також цього дня усі зможуть підписати листівки за 100% ВДЕ. Після цього їх передадуть до Хмельницької міської ради.

Джерело.