Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1822 році місто Проскурів (нині Хмельницький) постраждало від великої пожежі, що майже повністю спалила всі дерев'яні споруди. Так само вогнем було знищено давні архівні документи...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Фестиваль «Республіка» стартує вже цієї п’ятниці

Фестиваль «Республіка» стартує вже цієї п’ятниці

У Хмельницькому, на території Молодіжного парку, поблизу міського пляжу, 31 серпня – 1, 2 вересня вперше пройде фестиваль «Республіка», який до цього багато років поспіль проходив у Кам’янці-Подільському.

Фестиваль – учасник рейтингу «100 кращих подій для українського туризму» (Traveling Marketing 3D). Єдиний представник України у міжнародному проекті Google Street Art Project.

Окрім музичного фестивалю, організаційни комітет RespublicaFEST (ХОМГО Територія) організовує соціальні, освітні та мистецькі проекти, urban-проекти та екологічні ініціативи.

Важливими складовими цьогорічного фестивалю є:

Безбар’єрність.

За підтримки USAID/ENGAGE. Спільно із благодійним фондом «Карітас Хмельницький» та у рамках проекту Хмельницької міської ради "Соціальне таксі" людей з інвалідністю довозитимуть до фестивалю безкоштовно. Вхід на фестивалю людям на візках також буде безкоштовним.

Екологічність.

Вперше на фестивалях в Україні, за підтримки USAID/ENGAGE

Під час покупки будь-якого напою на фестивалі вносиш депозит в 10 грн за кожен стакан, а коли повертатимете його на будь-який бар, отримаєте свій депозит назад. Таким чином відбуватиметься зниження кількості сміття на фестивалі та збереження навколишнього середовища. При бажанні стаканчик можна залишити собі на згадку.

Також на фестивалі відбуватиметься сортування сміття. На території проведення фесту будуть встановлені спеціальні пункти сортування сміття.

31 серпня вхід на фестиваль безкоштовний.

1 та 2 вересня вхід за квитками, які можна придбати онлайн або безпосередньо на вході.

Більше інформації на сайті та сторінці Respublica у Фейсбук.

Лайн-ап фестивалю

Джерело.