Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У липні 1904 року у Проскурові відкрито Олексіївське реальне училище, назване на честь спадкоємця престолу цесаревича Олексія. Зараз у цій будівлї знаходяться Хмельницька міська рада та виконавчий комітет.

пт.22032019

Оновлено:04:00:46 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Свято задля здорового малюка та щасливої родини

Свято задля здорового малюка та щасливої родини

На початку серпня у Хмельницькому, як і в усьому світі, проводять заходи в межах Всесвітнього тижня грудного вигодовування.

Так, завтра, 3 серпня, в приватному освітньому центрі "Простір" (Подільська,124) о 16.00 розпочнеться фестиваль «Family fest».

У суботу, 4 серпня, у сквері ім. Т.Г. Шевченка -  «Свято здорового малюка». Захід розпочнеться о 17.00. Організатори свята ГО «Щасливе материнство».

На відвідувачів чекатиме багато корисних порад, інформації щодо грудного вигодовування. Кожен зможе отримати консультацію безкоштовно. Фахівці розкажуть, як запобігти опікам та правильно надати першу допомогу. Відвідувачі свята зможуть навчитися основам дитячого масажу.

Один із найкращих дитячих стоматологів міста надаватиме усім бажаючим консультацію. Молоді матусі довідаються, як під час декрету можна працювати. Крім того, експерти надаватимуть безкоштовну юридичну консультацію. Присутні дізнаються більше про права матері і дитини.

Також цього дня влаштують яскравий флешмоб. А маленькі хмельничани зможуть весело провести час з аніматорами. Відвідувачі свята візьмуть участь у благодійній лотереї від ГО «Світанок».

Усі матимуть гарну нагоду поспілкуватися з однодумцями та поділитися власним досвідом.

Всесвітній Тиждень грудного вигодовування - це щорічна міжнародна акція, яка проводиться у більшості країн світу в перший тиждень серпня. Ініціатором акції виступає неурядова міжнародна організація Всесвітній Альянс за Грудне Вигодовування (WABA). «Підтримаємо грудне вигодовування разом» - це тема Всесвітнього тижня грудного вигодовування у цьому році.

Джерело.