Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Нью-Йорку, в Брукліні, є вулиця Bay Parkway, у районі якої проживало чимало вихідців з Проскурова. Між собою вони називали її "Олександрівською" - таку назву в давнину носила головна вулиця нашого міста

 

чт.21032019

Оновлено:04:48:32 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Хмельничанка Міла Нітіч виборола друге місце на «Слов’янському базарі»

Хмельничанка Міла Нітіч виборола друге місце на «Слов’янському базарі»

Міжнародний пісенний фестиваль «Слов’янський базар-2018» у Вітебську, в якому узяв участь 21 співак, назвав імена переможців. Гран Прі конкурсу журі присудило румунському співаку Марчелу Рошці. Він та наша Міла Нітіч стали абсолютними тріумфаторами другого дня, виборовши від восьми суддів по максимальній десятибальній оцінці.

Однак, за сумою двох днів українці не вдалось наздогнати двох своїх основних суперників – румуна Марчела Рошку та казаха Амре. Вони обидва вибороли по 156, випередивши Мілу всього на два бали. Українку підвела, як не дивно, «Червона рута», яку дівчина виконала у перший конкурсний день. Незважаючи на те, що то був абсолютний хіт, журі поставило Людмилі за нього не ідеальні оцінки. Зате вона сповна взяла реванш наступного дня, залишивши позаду всіх суперників.

Отже, після нічних, роздумів журі вирішило віддати Гран-Прі румуну. Співаку із Казахстана дісталась перша премія. Нашій Мілі, відповідно, друга.

Міла Нітіч – співачка, яка починала свій життєвий і творчий шлях зі Старої Синяви, а згодом і з Хмельницького. Тут, на Хмельниччині живе уся її родина. А на обласній телекомпанії «Поділля-центр» працює звукорежисером її батько Сергій Нитичук, який, власне, й передав доньці свій музичний талант і любов до співу.

Джерело.