Хмельницький портал

Можливість знати більше.

За чисельністю польського населення Хмельниччина є другою в Україні після Волині. Католицьке населення Гречан, Заріччя, Шаравечки здебільшого є нащадками переселенців з польської Мазовії (1699 рік)...

чт.24012019

Оновлено:11:57:28 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Знаний голландський композитор зіграє на лютні для хмельничан

Знаний голландський композитор зіграє на лютні для хмельничан

У Хмельницькому виступить відомий голландський композитор-мінімаліст Йозеф ван Віссем. Він представить свою нову програму хмельничанам уже в жовтні цього року.

"Будучи одночасно авангардним композитором і бароковим лютнистом, голландський музикант ван Віссем легко поєднує, здавалося б, несумісне... Він відомий своїм нестандартним підходом до використання лютни - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Попри витончену електронну обробку звуку, ван Віссем в значній мірі залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні..

Музика цього композитора відрізняється лаконічністю і чіткістю. Вона дає слухачу гіпнотичний, майже інстинктивний емоційний вплив. А тривалі композиції і витончені мелодії немов би відводять слухача в інший, ідеальний світ." - йдеться у повідомленні організаторів.

У 2013 році Йозеф отримав нагороду на Каннському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша "Only Lovers Left Alive".

Як зазначили організатори, інформація про місце проведення концерту та квитків з'явиться найближчим часом.

Джерело.