Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Першим двоповерховим будинком нашого міста був будинок фабриканта Соломона Маранца, у якому зараз знаходиться Театр ляльок. Першим дев'ятиповерховим - будинок, у якому знаходиться дитяча бібліотека. Обидва перших «хмарочоси» знаходяться на одному боці однієї вулиці, на відстані кварталу один від одного...

пн.18022019

Оновлено:01:07:09 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Виставою «Рікі-тікі-таві» у ляльковому театрі закрили сезон

Виставою «Рікі-тікі-таві» у ляльковому театрі закрили сезон

Сьогодні, 24 червня у Хмельницькому обласному академічному театрі «Дивень» відбулося закриття 48-го театрального сезону.

Лялькарі показали маленьким шанувальникам театрального мистецтва виставу «Рікі-тікі-таві».

На 40 хвилин маленькі хмельничани поринули у казку, яка показала, що добро завжди перемагає зло. В кінці вистави гості театру не поспішали додому, адже на них чекало оголошення переможців конкурсу малюнку «Театр очима глядачів». Найактивніших шанувальників було нагороджено безкоштовними абонементами на відвідування вистав у наступному 49-му сезоні.

На останній виставі сезону був аншлаг - квитків вистачило не всім.

Директор театру «Дивень» Алла Пундік розповіла, що цього року театр показав для хмельничан 412 вистав. Саме таке культурне дозвілля набирає популярності серед хмельничан. Зазвичай, зали заповненні. У формуванні театральної програми враховується багато аспектів, адже дітей сучасного світу зараз мало чим здивуєш. Освітлення, костюми, технічне оснащення – усе має бути на найвищому рівні. Саме тому діти люблять ходити до нашого театру.

Вже з завтрашнього дня хмельницькі лялькарі на деякий час йдуть у відпустку, а в серпні знову починають активно репетирувати нові вистави та готуватися до відкриття 49-го театрального сезону, яке заплановане на 28 серпня.

«За час відпочинку ми підготуємо для наших шанувальників дві нові вистави. Також до відкриття сезону ми відкриємо у Хмельницькому бебі-театр. Він буде розрахований для дітей до 2,5 років. Але усі сюрпризи розповідати не буду, щоб зберегти інтригу», - каже Алла Пундік.

Джерело.