Хмельницький портал

Можливість знати більше.

На початку ХХ століття у Проскурові існувала посада інспектора по виховному нагляду за учнями. Він був зобов'язаний переглядати усі фільми, що йшли в «ілюзіонах». Учні допускалися на кінокартину лише після його дозволу...

нд.26052019

Оновлено:11:58:57 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Хто сповідує сімейні цінності долучайтесь до «Тижня Сім'ї»

Хто сповідує сімейні цінності долучайтесь до «Тижня Сім'ї»

Для захисту та поширення сімейних цінностей у травні 2018 року Духовна Рада міста Хмельницького, за підтримки й участі міської влади та громадських організацій планує провести низку заходів.

Зокрема, 13 травня відбулася творча програма для збору коштів з метою допомоги потребуючій дитині – 4-й корпус ХУУП (колишній Будинок Офіцерів).

Основні події «Тижня сім’ї»:

«Сімейне містечко» - розміщення 11 наметів різних просімейних організацій, які здійснюють свою сервісну функцію для молоді, подружніх пар, дітей. Місце: проїжджа частина напроти кінотеатру ім. Шевченка. Дати та час: 18 та 19 травня – з 17:00 до 21:00, 20 травня – з 10.00 до 17.00. Містяни матимуть можливість отримати консультації лікаря-педіатра, психолога, священика, юриста, військового капелана, поради щодо кризової вагітності (ГО «Збережи життя»), допомоги біологічним та соціальним сиротам (ГО «Хмельниччина без сиріт»), допомоги нарко- та алкозалежним, людям з вадами слуху (нечуючим). Буде організовано благодійний ярмарок дитячих виробок для допомоги малозабезпеченим сім'ям. Окрім того будуть сімейні ігри, конкурси, розваги.

19 травня на майданчиках міста відбудуться спортивні змагання «Тато, мама, я – дружня сім’я!», «Супер-тато», «Супер-мама», 19 травня, з 10 до 18 години в парку імені Івана Франка проходитиме сімейний турнір з міні-футболу, волейболу та на площі біля кінотеатру ім. Шевченка – турнір з флорболу та армреслінгу; сімейні ігри (парк ім. І. Франка), екстрім-ігри (сквер ім. Т. Шевченка). Поблизу кінотеатру імені Т. Шевченка відбудеться зустріч з екіпажем патрульної поліції та рятувальної служби ДСНС.

20 травня о 1500 відбудеться громадська акція "Марш Сім`ї", яка проводиться за ініціативи Духовної Ради християнських церков міста спільно з владою міста та за підтримки просімейних громадських організацій з метою привернення уваги громадськості та влади до питань утвердження сімейних цінностей на християнських національних засадах.

Розпочнеться програма ходою «За сім’ю». Хода розпочнеться від Римо-католицького храму (проспект Миру, 55) і пройде вулицями Бандери, Кам’янецькою, Проскурівською до кінотеатру імені Т. Шевченка. Загальна колона громадян вирушить під гаслами: «Здорова родина – щаслива країна!», «Всі разом – за сім’ю!», «Міцна Сім’я – міцна держава», «Тато, мама, я — щаслива сім’я», «Традиційна родина – єдина країна!» тощо.

На площі біля кінотеатру імені Т. Шевченка 20 травня о 17:00 відбудеться святковий просімейний мітінг та концерт за участю представників церков, місцевої влади та громадськості.

Програмою "Маршу Сім’ї" також передбачені цікаві конкурси для сімей, молоді та дітей, конкурс малюнків «Сім'я очима дитини» та шоу Мильних бульбашок, а також фотозона «Арка Подружжя».

Джерело.