Хмельницький портал

Можливість знати більше.

22 січня 1796 року затверджено герб м. Проскурова (нині Хмельницький): «У верхній частині щита герб Подільський. У нижній - на голубому полі три схрещені стріли, середня вістрямо донизу, а дві крайні вістрям угору». У 2011-му міському гербу виповнилося 215 років...

нд.24032019

Оновлено:02:36:29 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події У Хмельницькому стартує фестивалівальний сезон

У Хмельницькому стартує фестивалівальний сезон

Сьогодні перший міський фестиваль – JazzFetPodilla дає початок низці музичних фестивалів, що відбуватимуться у Хмельницькому. Фестиваль джазу триватиме два дні, 11-12 травня, і буде проводитись на кількох сценах по всьому місту.

 

Головних сцени буде дві, перша на площі перед дитячим світом, а інша на площі навпроти кінотеатру Шевченка. Також фестивальні заходи будуть проводитись у першій дитячій музичній школі Ім. Мозгового, та у клубі HotClub.

Учасниками фестивалю будуть як хмельницькі гурти і гурти з інших міст. Хедлайнерами фестивалю відомі гурти: Танок на майдані Конго,The Hypnotunez, VOLGA: FUNK, Julinoza.

Серед учасників фестивалю як відомі українські гурти, так і хто тільки починає опановувати джазову музику.

Окрім музики, на фестивалі можна буде насолодитись різноманітними смаколиками. Тут відбуватиметься кавовий фуд-корд, де всі любителі ароматного напою зможуть його спробувати з велетенської турки, побачити майстер-класи від кращих барист міста, і поласувати різними солодощами.

Джерело.