Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Всупереч поширеній думці, нібито Проскурів перейменували у Хмельницький на честь перебування тут великого гетьмана, сам Богдан Зіновій Хмельницький ніколи тут не бував. Найближча велика битва під його проводом відбулася 1648 під Пилявою, у 55 кілометрах від Проскурова.

ср.23012019

Оновлено:08:54:35 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події “Khmelnytsky city run-2018”: перший напівмарафон у Хмельницькому

“Khmelnytsky city run-2018”: перший напівмарафон у Хмельницькому

Петицію про необхідність проведення в місті напівмарафону підтримали понад півтисячі хмельничан. У міській раді вирішили, що забігу бути. Проведення заходу, який популяризує здоровий спосіб життя, доручили управлінню молоді та спорту.

26 травня хмельничани зберуться на майдані Незалежності для масового забігу. Так вирішиличлени виконкому, які розглянули підтриману хмельничанами петицію Світлани Пліш. У зверненні авторка підкреслила, що таким чином “вдасться підняти імідж Хмельницького, а ще сприяти розвитку спорту у місті”.

Легкоатлетичний забіг назвали “Khmelnytsky city run-2018”. Так вирішили члени ініціативної групи марафону.  У програмі заходу визначили дистанції забігу на 1, 3, 6 і 9 кілометрів. Реєстрація учасників розпочнеться на майдані Незалежності о 8.30. Старт запланований на 10.00. Маршрут забігу в управлінні поки що не погодили.

Джерело.