Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Існує відома порода голубів "хмельницькі бурі", яка веде своє походження ще від проскурівських голубників

ср.23012019

Оновлено:08:54:35 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Хмельничан запрошують взяти участь у “Всеукраїнському правовому диктанті”

Хмельничан запрошують взяти участь у “Всеукраїнському правовому диктанті”

25 квітня о 14.00 Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запрошує перевірити свою правову грамотність.

 

"Всеукраїнський правовий диктант" – унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України. Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти найпублічніших галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. Диктант проходитиме у формі тестів, який скрадатиметься з 50 питань.

За результатами проекту буде створена загальна карта правового здоров'я населення України. Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов.

Організаційний партнер – Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

Участь безкоштовна, бажано зареєструйся на сайті: www.vpd.in.ua

Захід проходитиме у Хмельницькому університеті управління та права (вул. Проскурівська, 57).

Координатор проекту на Хмельниччині Сергій Сьомак.

Джерело.