Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році у Проскурові відбулася перша Подільська сільськогосподарська виставка, у якій взяли участь представники Подільської, Київської, Волинської, Херсонської та Бесарабської губерній. Для потреб виставки у місті спеціально побудували павільйони, кіоски, стенди.

чт.21032019

Оновлено:04:48:32 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події «Велодень - 2018» незабаром стартує

«Велодень - 2018» незабаром стартує

Новий велосезон у Хмельницькому розпочнеться масовим велопробігом центральними вулицями міста. Захід стартує у неділю, 20 травня, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка.

Цей травневий день активні хмельничани можуть провести у дружній компанії. Велосипедистів запрошують на масовий велопробіг. Громадська організація «Критична маса» влаштовує «Велодень - 2018»

Велодень - це Всеукраїнська акція, яка об'єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробігу центральними вулицями своїх міст. До щорічного велопараду долучаються однодумці з метою популяризації здорового способу життя, створення комфортних умов для велосипедистів у різних куточках нашої країни.

Тепла весняна пора - це хороша можливість, щоб знову зібратися разом із однодумцями і не лише цікаво провести дозвілля на велосипедах, а й виступити за безпеку на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях. На учасників велозабігу чекатимуть свіже повітря, яскраві емоції та нові враження. Це чудова нагода розповісти один одному про свої цілі, поділитися досягненнями та успіхами. Організатори зазначають, що на захід можна приходити з дітьми.

Отже, «Велодень - 2018» стартує у неділю, 20 травня, о 10.00, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка.

Джерело.