Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший телевізійний передавач (ретранслятор) у Хмельницькому було встановлено у 1964 році. Телевежі він тоді не мав, а знаходився у Будинку Рад на центральній міській площі.

пт.14122018

Оновлено:12:17:35 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події «Великодній дивосвіт» вдруге даруватиме хмельничанам позитив

«Великодній дивосвіт» вдруге даруватиме хмельничанам позитив

Арт-виставка, ярмарок та майстер-класи: з 2 до 22 квітня, у Хмельницькому, на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка, відбудеться фестиваль писанок «Великодній дивосвіт».

Цей захід дозволить залучити молодь до занять різними видами народного мистецтва. Також хмельничани зможуть ознайомитися з культурою та історією українського народу. Організаторами фестивалю є Хмельницька міська влада.

Святкову Великодню писанкову композицію у нашому місті презентують вдруге. Це буде  яскраве свято народних традицій із розпису писанок. Долучитися до фестивалю можуть художники та аматори міста для того, щоб створити великі і малі Великодні арт-об'єкти. На хмельничан чекатиме виставка українського національного мистецтва просто неба.

Традиційно у рамках фестивалю будуть проходити майстер-класи. Їх проводитимуть викладачі образотворчого мистецтва початкових мистецьких навчальних закладів. Усі бажаючі зможуть ознайомитися з технікою розпису писанок, дізнатися про особливості кольорової гами та візерунки. Для того, щоб стати учасником майстер-класу, потрібно заздалегідь зареєструватися, придбати дерев’яну заготовку для писанки або яйце, писачок.

Джерело.