Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший тролейбус у Хмельницькому вирушив в рейс о 10-й годині ранку 24 грудня 1970 року, тобто 40 років тому. Тоді за єдиним тролейбусним маршрутом "Завод КАТІОН - залізничний вокзал" ходило 12 тролейбусів. Через півроку маршрут було продовжено у Ракове. У 1972 році було відкрито маршрут №2 "КАТІОН - кінотеатр "Сілістра".

ср.23012019

Оновлено:08:54:35 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Хмельницький підтвердив статус міжнародного центру кінологічної підготовки ДФС

Хмельницький підтвердив статус міжнародного центру кінологічної підготовки ДФС

Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації готує інспекторів-кінологів зі службовими собаками на рівні міжнародних стандартів.

У 2017 році Хмельницький підтвердив статус міжнародного центру кінологічної підготовки ДФС, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу відомства.

З відкриттям на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС у Хмельницькому Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації (РКНЦ ВМО) почався новий відлік розвитку системи підготовки інспекторів-кінологів зі службовими собаками на рівні міжнародних стандартів, з урахуванням передового міжнародного досвіду, на засадах забезпечення конкурентоспроможного фахівця у галузі митної справи як в регіоні, країні, так і для митних служб держав європейського регіону ВМО.

Кінологічні команди тут готують на пошук наркотичних засобів, психотропних речовин зброї, набоїв, частин до вогнепальної нарізної зброї, тютюнових виробів, грошових банкнот. Розроблено програму підготовки кінологічних команд з пошуку бурштину, що є надзвичайно актуальним на сьогоднішній день для нашої держави. Підготовка кінологічних команд здійснюється відповідно до європейських сучасних методик дресирування службових собак.

Торік відбулися ІІІ Міжнародні змагання кінологічних команд, у яких взяли участь представники митних служб країн Євросоюзу та правоохоронних органів України.

"Застосування службових собак на практиці при здійсненні митного контролю для виявлення заборонених до обігу товарів довело свою ефективність та доцільність", - зазначив під час проведення IV Глобального кінологічного Форуму Всесвітньої митної організації у Празі Генеральний секретар ВМО Куніо Мікурія.

Сьогодні в ДФС України несуть службу 115 кінологічних команд. Працюють з інспекторами-кінологами такі породи собак, як спанієлі, фокстер'єри, малінуа, лабрадори і, звичайно ж, вівчарки.

Кінологічні команди митниць ДФС, які проходили спецпідготовку в Департаменті, виявили у 348 випадках порушень митних правил: наркотичні засоби, таблетки з вмістом наркотичних засобів та з вмістом психотропних речовин, зброю та частини до зброї, боєприпаси, тютюнові вироби. Найбільшу кількість таких виявлень було здійснено кінологічними командами Львівської, Волинської, Харківської, Сумської, Закарпатської митниць ДФС.

"З метою обміну досвідом, закріплення у кінологів умінь та навичок ефективного застосування службових собак для своєчасного виявлення та запобігання випадкам порушення митного законодавства фахівці Департаменту та митниць ДФС беруть активну участь у міжнародних семінарах, тренінгах і навчальних поїздках за кордон. Це сприяє захисту економічних інтересів держави, збереженню національно-культурної спадщини, слугує надійним бар'єром для контрабанди, контрафактної і неякісної продукції," - каже директор Департаменту СПКЗ ДФС Андрій Войцещук.

Нагадаємо, у Всесвітньої митної організації аналогічних центрів діє лише шість.