Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Всупереч поширеній думці, нібито Проскурів перейменували у Хмельницький на честь перебування тут великого гетьмана, сам Богдан Зіновій Хмельницький ніколи тут не бував. Найближча велика битва під його проводом відбулася 1648 під Пилявою, у 55 кілометрах від Проскурова.

ср.20062018

Оновлено:04:07:24 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Всеукраїнський дебатний турнір «Critical Opinion» пройшов у Хмельницькому

Всеукраїнський дебатний турнір «Critical Opinion» пройшов у Хмельницькому

У приміщенні Хмельницького університету управління та права  18-19 листопада проходив заключний третій етап  грантового проекту «Критична думка»  – всеукраїнський дебатний турнір «Critical Opinion».

Проект реалізовувала    громадська організація  "Молодіжний вибір" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та при підтримці управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Основне завданням проекту – формування у молодого покоління  українців відчуття відповідальності за розвиток політичного  економічного та соціального майбутнього України та усвідомлення можливості впливу на його формування  шляхом відстоювання своєї власної позиції під час дебатних засідань та чемпіонатів.

Проект реалізовувався в три етапи: «Дебатна майстерня»; Шкільний міський дебатний чемпіонат; Всеукраїнський дебатний турнір «Critical Opinion», який, власне, і проходив у Хмельницькому.

У фінальному заході взяли участь 35 команд, які складалися з двох учасників із 7 міст України (Хмельницького, Тернополя, Вінниці, Дніпра, Харкова, Одеси, Луцька).

Джерело: http://khm.gov.ua/uk/content/u-hmelnyckomu-proyshov-vseukrayinskyy-debatnyy-turnir-critical-opinion