Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Спеціального указу про перейменування Плоскирова в Проскурів не існує. Вперше назва «Проскурів» зустрічається в указі російського імператора про утворення Подільської губернії (1795 рік)...

пн.17122018

Оновлено:02:52:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Юрій Андрухович презентував хмельничанам новітню версію “Енеїди”

Юрій Андрухович презентував хмельничанам новітню версію “Енеїди”

У Хмельницькому відомі українські митці представили сучасну інтерпретацію “Енеїди” Івана Котляревського. «Безкінечна подорож, або Енеїда» – це мультимедійний колаж з елементами лекції (Юрій Андрухович), концерту (Марк Токар і Віктор Новожилов) та банкету (vj-група CUBE та всі-всі-всі).

Хмельницький став другими містом, у якому відбулася прем'єра проекту. Презентацію влаштували у мистецькому дворику музичної школи №1  ім. М. Мозгового в дні святкування 26-ої річниці незалежності України.

Юрій Андрухович розповів, що День Незалежності - одне з його улюблених свят і, як усі люди мистецтва, коли інші відпочивають, він любить працювати. “Дуже приємно у цей день не просто святкувати, а ще щось таке цікаве робити, - говорить Юрій Андрухович. - Я з радістю прийняв пропозицію від хмельницької влади, думаю, ми усі в нашій групі дуже зраділи, коли дізналися, що на День Незалежності у Хмельницькому будемо виступати з цим проектом”.

Музичні і танцювальні несподіванки, частування наливками - усе це елементи “Безкінечної подорожі”, які створили особливу атмосферу.

 

Хмельничани довго аплодували артистам та не відпускали Юрія Андруховича.