Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1898 році став до ладу Проскурівський чавуноливарний завод Б. Ашкіназі, який виготовляв металовироби, обладнання для млинів, гуралень, пивоварних та цукрових заводів. У 1905 році завод удостоєно золотої медалі на Паризькій виставці. Нині це - завод "Пригма Прес".

пн.24092018

Оновлено:10:14:41 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події У Хмельницькому влаштують літній арт-фестиваль

У Хмельницькому влаштують літній арт-фестиваль

Наступного тижня на Майдані Незалежності у Хмельницькому відбудеться фестиваль вуличного мистецтва «Арт-місто». Як і «Rock&Booh»  він буде абсолютно безкоштовним, адже організатори виграли цей проект у програмі «Громадські ініціативи» і отримали фінансування з міського бюджету.

Фестиваль «Арт-місто» проведуть вже у середу, 2 серпня, на головній площі міста. І присвятять до 30-ї річниці побратимських відносин між Хмельницьким і Модесто.

«Цей проект мав за мету вивести на вулицю усіх представників вуличної культури: музикантів, бі-боїв, художників, художників-граффіті, літераторів, і решту. І так як дата 30-ї річниці була поруч, вирішили приурочити подію до неї, щоб наші гості з Америки також могли це побачити. Але це не буде гучний фестиваль з зірками: ми якраз намагалися уникнути цього, бо таких фестивалів багато. На "Арт-місті" буде вулична музика і буде стояти ще сцена, на яку зможуть піднятися усі охочі, які щось творять, але не мають змоги виступати на великих фестивалях», – розповів керівник ГО «Територія» і організатор Андрій Зоін.

Крім цього у програмі заплановані ще виступи танцювальних коликтивів, брейк-данс батли, скейтбордінг, мокрі війни, велогонки для дітей, а також багато призів і подарунків.

Приємністю для хмельничан стане й те, що спеціально до фестивалю у місті створять мурал. Андрій Зоін розповів, що він з’яівиться біля Майдану Незалежності на триповерховому будинку на вул. Володимирьській, 86. А малюватиме його команда художників з Одеси «М-97».

Приблизний ескіз муралу, який створять за чотири дні.

Ще однією метою «Арт-міста», як зазначають організатори, є популяризація подієвого туризму в Хмельницькому. Однак щорічним цей фестиваль не стане.

«З "Арт-містом" ми виграли на конкурсі мікропроектів з покращення Хмельницького, і не думаю що будемо мати сили писати і вигравати його щорічно. Але сподіваємося, що детонуємо креативну молодь, яка почне створювати у місті цікаві мистецькі проекти і вигравати на них гранти», – зазначив Андрій Зоін.

На фестиваль вуличного мистецтва запрошують не тільки хмельничан, а й гостей міста. Він відбудеться на Майдані Незалежності у середу, 2 серпня, і триватиме з 15.00 до 23.00 години.

Джерело: https://ye.ua/kultura/31445_Vulichni_muzikanti_vodyana_bitva_i_mural__u_Hmelnickomu_vlashtuyit_litniy_art_festival.html