Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У січні 1880 року вперше відбулися вибори до міської думи Проскурова (нині Хмельницький). Членів думи («гласних») обирали на 4 роки, право на участь у виборах надаволося лише заможним верствам населення. які сплачували податки до міської скарбниці й досягли 25 років. Міська дума сама обирала міського голову...

пн.25062018

Оновлено:11:11:08 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події У Хмельницькому пошанували Ангелів добра

У Хмельницькому пошанували Ангелів добра

Церемонія нагородження переможців Першого Регіонального конкурсу "Благодійна Хмельниччина 2016" зібрала в залі Хмельницького університету управління та права істинних патріотів України, людей з великим і добрим серцем. Переможці удостоєні титулу «Ангел добра».

 

Цього року регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна» окрім Хмельницької пройшли в Одеській, Житомирській, Херсонській, Львівській та Вінницькій областях. Свою історію Національний конкурс «Благодійна Україна» розпочав 2007 року. Проведення конкурсів у регіонах запровадили декілька років тому.

Про участь у цьогорічному всеукраїнському конкурсі заявили 744 претенденти. Хмельницька область вийшла у фінал конкурсу з 61 заявкою – це третій результат за кількістю учасників.

Переможців визначила експертна рада. У восьми номінаціях подоляни отримали відзнаки:

- Благодійність бізнесу - ТОВ «Тін імпекс»;

- Регіональна благодійність - БО «Благодійний фонд «Зміцнення громад»;

- Благодійність в освіті та культурі - Благодійний фонд «МІСт імені Михайла Савенка»;

- Благодійність в соціальній сфері - ТОВ «Торговий дім «Шепетівський цукор»;

- Молодіжна та дитяча благодійність - Професійний ліцей (ПТУ №8);

- Благодійність в захисті України - Армія SOS Хмельницький БФ «Центр Добриня»;

- Меценат року - Ісламова Тетяна;

- Волонтер року - Харченко Артем.

Партнером асоціації благодійників України на Хмельниччині виступила громадська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки».

У програмі заходу окрім нагородження кращих благодійників області, були ще виступи естрадних виконавців та відомих гостей.

Національний конкурс «Благодійна Україна» загалом має 22 номінації: 15 з них – колективні, 3 – індивідуальні та 4 – спеціальні. Церемонію нагородження Національного конкурсу проведуть 29 березня  у Києві.