Хмельницький портал

Можливість знати більше.

22 грудня 1775 року містечко Плоскирів (нині Хмельнцький) отримало від польського короля привілей на проведення двох щорічних ярмарків на Новий рік та свято св. Анни. Кожен з ярмарків тривав по 2 тижні. У 1797 році у Проскурові відбувалося щорічно вже 13 ярмарків...

нд.21012018

Оновлено:11:55:15 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події У Хмельницькому пошанували Ангелів добра

У Хмельницькому пошанували Ангелів добра

Церемонія нагородження переможців Першого Регіонального конкурсу "Благодійна Хмельниччина 2016" зібрала в залі Хмельницького університету управління та права істинних патріотів України, людей з великим і добрим серцем. Переможці удостоєні титулу «Ангел добра».

 

Цього року регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна» окрім Хмельницької пройшли в Одеській, Житомирській, Херсонській, Львівській та Вінницькій областях. Свою історію Національний конкурс «Благодійна Україна» розпочав 2007 року. Проведення конкурсів у регіонах запровадили декілька років тому.

Про участь у цьогорічному всеукраїнському конкурсі заявили 744 претенденти. Хмельницька область вийшла у фінал конкурсу з 61 заявкою – це третій результат за кількістю учасників.

Переможців визначила експертна рада. У восьми номінаціях подоляни отримали відзнаки:

- Благодійність бізнесу - ТОВ «Тін імпекс»;

- Регіональна благодійність - БО «Благодійний фонд «Зміцнення громад»;

- Благодійність в освіті та культурі - Благодійний фонд «МІСт імені Михайла Савенка»;

- Благодійність в соціальній сфері - ТОВ «Торговий дім «Шепетівський цукор»;

- Молодіжна та дитяча благодійність - Професійний ліцей (ПТУ №8);

- Благодійність в захисті України - Армія SOS Хмельницький БФ «Центр Добриня»;

- Меценат року - Ісламова Тетяна;

- Волонтер року - Харченко Артем.

Партнером асоціації благодійників України на Хмельниччині виступила громадська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки».

У програмі заходу окрім нагородження кращих благодійників області, були ще виступи естрадних виконавців та відомих гостей.

Національний конкурс «Благодійна Україна» загалом має 22 номінації: 15 з них – колективні, 3 – індивідуальні та 4 – спеціальні. Церемонію нагородження Національного конкурсу проведуть 29 березня  у Києві.