Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Будівля кінотеатру «Планета» з вежею та годинником не є проскурівською ратушею, як часом вважають. Це - пожежне депо з каланчею, збудоване у 1954 році, тобто у рік перейменування Проскурова у Хмельницький...

нд.22042018

Оновлено:10:46:57 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Хмельничан чекають на фестиваль вуличної їжі “Проскурівські смаколики”

Хмельничан чекають на фестиваль вуличної їжі “Проскурівські смаколики”

В останню суботу зими на хмельничан чекає справжнє свято. У парку ім. Т. Г. Шевченка мешканці обласного центру та гості міста побачать те, що точно зворушить і принесе насолоду. Там уже вдруге пройде фестиваль вуличної їжі. Ті, хто побував на першому фестивалі восени минулого року, на Покрову, знають, про що йдеться. Нинішній фестиваль буде не менш цікавим і точно смачним.

 

Святкування – це, насамперед,  приємне спілкування між рідними чи друзями, тому варто прийти разом. Атмосфера заходу точно цьому посприяє. По-друге, це можливість посмакувати неперевершеними стравами, які запропонують заклади громадського харчування міста – їх буде аж 14. Звичайно, будуть млинці –  Масляна ж! А до млинців ще й вишукані смаколики  на будь-який смак. Те, що запропонують кухарі ресторанів і кафе чи кав’ярень, потішить око і порадує шлунок. Бо українці за традицією вшановують гостей найкращим і найсмачнішим. Меню кухарі тримають у секреті.  А от шашликів не буде, на них – табу на цьому святі! Та ті, хто любить  м’ясо, поласують дуже смачними стейками та ковбасками.

Тож найкращий спосіб провести завтрашній день у Хмельницькому – це прийти на свято “Проскурівські смаколики” у парк ім. Т.Г. Шевченка.

За матеріалами:  http://turist.km.ua/ua/news/zavtra-u-hmelnytskomu-projde-festyval-vulychnoyi-yizhi-proskurivski-smakolyky/