Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Орган Хмельницької обласної філармонії, що вперше зазвучав 14 березня 1991 року, є останнім, який був встановлений у Радянському Союзі і останнім органом фірми Rieger Kloss, який був встановлений в Україні.

нд.24062018

Оновлено:05:55:55 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події Хмельничан запрошують долучитись до обговорення тарифів на проїзд

Хмельничан запрошують долучитись до обговорення тарифів на проїзд

Громадське обговорення з питання встановлення тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування відбудеться 10 лютого о 17.00 у кінотеатрі ім. Т. Шевченка (вул. Проскурівська, 40). Про це повідомили у Хмельницькій міській раді.

Перевізники, які здійснюють свою підприємницьку діяльність в межах обласного центру, налаштовані підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті вже з березня. Необхідність підвищення обґрунтовують тим, що вартість теперішнього проїзду не компенсує витрати. Спочатку ціну квитка хотіли підняти до 5 гривень за проїзд в маршрутці чи автобусі. Але 10 січня міська рада оприлюднила проект рішення, де вказано менші тарифи. За проїзд у  тролейбусі пропонується 2,50 гривні, за поїздку автобусом чи маршруткою - 4,50 гривні.

 З проектом рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування» можна ознайомитись за посиланням: http://www.khmelnytsky.com/index.php?option=com_content&view=article&id=34412:-------l-----------------r&catid=38:2009-09-04-07-23-20