Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Кам'яний костьол Святої Анни у Проскурові (нині Хмельницький) було побудовано у 1821 році, а у 1936 році зруйновано. Знаходився він на місці сучасної школи №1...

чт.20062019

Оновлено:01:31:15 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура «Жива бібліотека просто неба» чекатиме на дітей у парку

«Жива бібліотека просто неба» чекатиме на дітей у парку

1-2 червня з 11.00 до 17.00 маленьких хмельничан запрошують відвідати «Живу бібліотеку просто неба», яка працюватиме в парку імені І. Франка. Просвітницьку акцію проведуть з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Акція покликана показати, що бібліотека може бути «живою» та сучасною і що це не лише стелажі з книгами в приміщеннях бібліотечних філій. Основна ідея «живої бібліотеки» і її ж принципова відмінність від класичної книгозбірні полягає в тому, що тут книжки як основний елемент бібліотеки, знаходяться у незвичному громадському місті. Роль читачів книг виконують живі люди, які читають вголос книги українською та англійською мовами.

Організатори освітньої акції, а це Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради спільно із міською центральною бібліотечною системою, запрошують усіх охочих долучатися. Обіцяють - буде цікаво та пізнавально.

Джерело.