Хмельницький портал

Можливість знати більше.

150 років з дня народження Сосламбека Бекбузарова (1865-1930) - військовика, генерал-майора царської армії, Правителя Інгушетії. У 1887-1913 рр. служив у 46-му Дніпровському полку, який дислокувався у Проскурові. Був репресований, у 1989 р. - реабілітований.

пт.24052019

Оновлено:10:01:34 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура «Великдень через Збруч» - нова збірка зі святкової книжкової серії

«Великдень через Збруч» - нова збірка зі святкової книжкової серії

Презентація збірки оповідань «Великдень через Збруч» пройшла у центральній міській бібліотеці. Її автори – це вісім прозаїків, які мешкають по обидва боки Збруча: Аліна Акуленко, Оксана Почапська, Ольга Саліпа, Тетяна Безушко-Граб, Ерко Красовський, Віоліна Ситнік, Ярослава Матічин та Лора Підгірна.

 Збірка є продовженням святкової книжкової серії, першою частиною якої було «Різдво через Збруч».

До центральної книгозбірні міста святкову збірку приїхало представити троє із восьми її авторів, а саме: Ольга Саліпа, Тетяна Безушко-Граб та Лора Підгірна, яка, до речі, і є укладачем книжечки.

Ольга Саліпа: «Незважаючи на ту солодку обкладинку, ця книжка примусить вас думати і цінувати те, що маєте. Є щось більше, ніж просто святковий стіл. І це традиції та свята, в яких відобразилася українська історія». Лора Підгірна теж зауважує, що за виданнями із згаданої серії у цікавий спосіб можна вчити нашу історію.

Оповідання, що увійшли до нової книжечки, присвячені темі Великодня. За тематикою вони досить різні: від любовних – до повстанських та навіть дитячих. Із анотації: «У цій збірці […] талановиті автори з Надзбруччя знову дарують читачам змогу зазирнути у потаємні куточки душ різних людей, яких, проте, завжди дещо об’єднує – це прагнення жити у злагоді (насамперед, із собою) та з чистою совістю».

Уже очікуваною цікавинкою збірки став святковий стравопис, цього разу – великодній. До нього увійшли автентичні рецепти пасочок і не тільки… Є тут навіть рецепт зіньківської ковбаси. У стравопис вмістили ще й старовинні кулінарні лайфхаки.

Автори обіцяють видати і третю частину книжкової серії. Нею стане «Покрова через Збруч».

Презентована ж нині збірка «Великдень через Збруч» уже доступна для читачів у центральній міській бібліотеці. 

Джерело.