Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший тролейбус у Хмельницькому вирушив в рейс о 10-й годині ранку 24 грудня 1970 року, тобто 40 років тому. Тоді за єдиним тролейбусним маршрутом "Завод КАТІОН - залізничний вокзал" ходило 12 тролейбусів. Через півроку маршрут було продовжено у Ракове. У 1972 році було відкрито маршрут №2 "КАТІОН - кінотеатр "Сілістра".

чт.20062019

Оновлено:12:57:19 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Школярі позмагаються за звання "суперчитач"

Школярі позмагаються за звання "суперчитач"

Упродовж лютого-березня, у Хмельницькому пройшли перший та другий етапи Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019».

Третій етап відбудеться уже наступного понеділка, де визначатимуть «Суперчитача міста Хмельницького», який поїде на Фестиваль дитячого читання до Львова.

«Перший етап конкурсу відбувався у кожній шкільній та публічній бібліотеці міста. Переможці переходили до другого етапу, де визначали «кращого читача мікрорайону». Ці восьмеро семикласників-переможців і змагатимуться за звання «Суперчитача міста Хмельницького» 15 квітня», - зазначила завідувачка методично-бібліографічним відділом Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи Світлана Сінькова.

За її словами, школярі братимуть участь у різноманітних читацьких конкурсах. Окрім того, їм додаватимуть бали за пости у соцмережах та відзняті відео, де вони діляться враженнями від прочитаних книг. Оцінюватимуть школярів письменники міста, фахівці управлінні культури та туризму й управління освіти, співробітники централізованої бібліотечної системи. Також, очікують на приїзд письменниці, переможниці конкурсу «Коронація слова - 2018» Мар'яни Лелик.

Конкурс відбудеться 15 квітня о 15:00 у міській бібліотеці-філії №12, за адресою проспект Миру, 76/2. Переможець отримає приз — поїздку Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія–2019», який відбудеться 17-19 травня.

Джерело.