Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У середині ХХ століття у Проскурові (нині Хмельницький) ходив «трамвай». Трамваєм називали залізничний вагон, що рухався між станціями Проскурів та Гречани, з зупинками для посадки пасажирів на кожному залізничному переїзді...

чт.20062019

Оновлено:12:57:19 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Мистецтвом батика можна помилуватись у музеї

Мистецтвом батика можна помилуватись у музеї

У галереї «квARTира» Хмельницького обласного художнього музею в рамках проголошеного Року українського декоративного мистецтва відкрито чергову виставку з музейної колекції «Made in Ukraine. Мистецтво батика».

Розпис на тканині – один з видів образотворчості, який динамічно розвивається в Україні останні кілька десятиліть. Відомий він також і під назвою батик. Ця техніка розповсюджена у текстильному виробництві при орнаментуванні тканин, хусток, шаликів, парео.

Але поряд з прикладною функцією батика широко використовується й образотворча, тобто художники за допомогою батика прагнуть передати своє бачення світу, явищ та подій у ньому. Саме такого характеру твори експонуються на виставці з фондів музею «Made in Ukraine. Мистецтво батика». Це невеличка частка колекції, подарованої після всеукраїнських акцій «Презентація’94» та «Презентація’97», що проходили в залах музею.

Виставка з музейної колекції «Made in Ukraine. Мистецтво батика» експонуватиметься до 12 травня.

Більше тут.