Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Про мінеральну воду «Хмельницька», що випускалася у місті у 1970-80-ті роки, ходило прислів'я: «Минеральная вода - нет ни пользы, ни вреда». А коли у часи Горбачова на «безалкогольних» весіллях у пляшки з цими етикетками наливали горілку, її називали «ХмелЪницкая с твердым знаком»...

ср.22052019

Оновлено:10:55:17 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Альбом Марини Круть – у топ-10 кращих в Україні

Альбом Марини Круть – у топ-10 кращих в Україні

Радіо Аристократи оприлюднили шорт-лист премії A(Prize). Із 243 українських альбомів минулого року в десятці кращих опинився альбом «Live Concert With Chamber Orchestra» бандуристки і співачки з Хмельницького Марини Круть.

До списку номінантів премії цього року також увійшли: Джамала, ONUKA, LAUD, YUKO, Вагоновожатые, Andrey Chmut, Atomic Simao, Freel, LatexFauna.

Як розповіла Марина Круть для неї велика честь бути серед десяти претендентів на нагороду. «Бути поруч з такими великими артистами як Онука, Джамала, Лауд й іншими молодими, але не менш відомими музикантами, для мене дуже велика честь, - каже співачка. - Моя найголовніша перемога – цей альбом вже став у топ-десять серед 240 альбомів. Для мене важливо, що цей альбом створювався в моєму рідному місті, на моєму сольному концерті. Дуже приємно, що так сталося.

Альбом «Live Concert With Chamber Orchestra» був записаний наживо на сольному концерті хмельничанки минулого року в травні. «Це був проект разом із камерним оркестром. Ми зробили запис наживо всіх інструментів, навіть разом із оплесками. Насправді альбом створювався дуже спонтанно, - додає артистка. - Вийшов такий живий альбом. Туди увійшло кілька композицій з першого альбому, але, переважно, це все був новий матеріал».

Довідково про премію A(Prize): Впродовж року Радіо Аристократи збирає усі українські релізи року і визначає Лонґ–лист премії (цього року у Лонґ–лист увійшло 47 альбомів із 243). Далі до голосування запрошують слухачів, які допомагають скласти Шорт-лист премії. Слухачі могли проголосувати за свого улюбленого артиста на сайті премії. Тепер з відібраних десяти альбомів найкращий буде обирати спеціальне журі конкурсу. Оголошення переможця заплановане 28 лютого на церемонії нагородження Aprize.

Нещодавно Марина Круть взяла участь у проекті «Голос країни», де розвернула три крісла тренерів.

Джерело.