Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Проскурові народився відомий філософ та церковний діяч Василь Зеньковський (1881-1962), який у 1918 році був міністром віросповідань Української Держави.

вт.18062019

Оновлено:02:31:15 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Хмельничанка Марина Круть вразила суддів «Голосу країни»

Хмельничанка Марина Круть вразила суддів «Голосу країни»

Вчора, 10 лютого, на телеканалі «1+1», відбувся черговий випуск вокального шоу «Голос країни». Цього разу свої сили випробувала хмельницька бандуристка Марина Круть. Їй вдалося розвернути крісла тренерів проекту.

Відома хмельницька бандуристка Марина Круть взяла участь у сліпих прослуховуваннях вокального шоу «Голос країни». Хмельничанка вразила тренерів проекту грою на музичному інструменті та своїм ніжним співом.

Перед своїм виступом Марина розповіла, що її місія на «Голосі країни» полягає в тому, щоб показати, що бандура повинна бути на великих сценах.

«У моїй родині не було музикантів. Мама у мене – прибиральниця, а тато – слюсар. Свого часу батьки віддали, певне, всі гроші, які у них були, щоб купити мені дорогий інструмент. Мама мріяла, щоб я була викладачем музики в дитячому садочку. Думала, що я буду жити стабільно, плавно. Але так не сталося. Зі своїм інструментом я подорожувала, працювала в Китаї. Але то не моя земля, моя земля тут. Я відчуваю тільки звідси сили», - розповіла хмельничанка.

На сцені проекту Марина Круть виконала пісню «Creep» Radiohead. Спочатку до неї розвернув своє крісло Дан Балан, а невдовзі і Потап. Майже на останніх секундах виступу до зіркових тренерів приєднався Дмитро Монатік.

Отже, своїм виступом Марина вразила трьох тренерів проекту. Дівчина вирішила піти до команди Дмитра Монатіка.

«Велика честь, що ви всі обернулися. Але є одна людина, яка мені дуже імпонує душевно. Людина, через яку «кружиться» вся країна. Я б хотіла, як Круть, до вас», - звернулася 22-річна співачка до Монатіка.

Таким чином, хмельницька бандуристка змагатиметься у наступному етапі шоу, яке називається «Бої».

Джерело.