Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1837 році освячено собор Різдва Пресвятої Богородиці, збудований на місці церкви, що згоріла у 1822 р. Він є найдавнішою з існуючих церков м. Проскурова (нині Хмельницький)....

чт.20062019

Оновлено:12:57:19 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Кінотеатр «Планета» знову тішить креативом

Кінотеатр «Планета» знову тішить креативом

У Хмельницькому, біля кінотеатру «Планета», встановлюють нову романтичну фотозону. Замість новорічних ялинок, які чекатимуть наступних зимових свят, на алеї вивішують гірлянди з червоних сердець, нагадуючи, що зовсім скоро – День закоханих. Тож, нова фотозона може стати місцем для побачень та зізнань у коханні.

«Ми зрозуміли, що порожня алея навпроти кінотеатру виглядає дещо сумно, тому вирішили не залишати її без прикрас. Новорічні свята позаду, тож ялинки зібрали. Вони чекатимуть до наступних зимових свят. Алеї ж забажали додати романтики і перетворити її на місце для освідчень. У Хмельницькому дуже багато молоді, тому вирішили подарувати місту саме такий куточок, де приємно призначати побачення, зізнаватися у коханні. Ця інсталяція буде прикрашати алею біля кінотеатру «Планета» тривалий період, аж до того часу, коли з’явиться можливість вивішати парасольки», - каже директор обласної фірми «Кіновідеопрокат» Андрій Олесь.

Додає, що сердечка на гірляндах, якими облаштовують фотозону біля «Планети», з пластику, досить міцні, тож наступного року ними знову прикрашатимуть алею. Витратили на нову інсталяцію близько 17 тисяч.

Вперше алею біля кінотеатру «Планета» у Хмельницькому прикрасили у червні 2018-го. Тоді тут розвішали 120 різнокольорових парасольок. А під час новорічних свят на алеї вивісили 130 штучних ялинок.

Джерело.