Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Кам'яний костьол Святої Анни у Проскурові (нині Хмельницький) було побудовано у 1821 році, а у 1936 році зруйновано. Знаходився він на місці сучасної школи №1...

чт.18042019

Оновлено:01:20:49 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура «Дуже кольорові картини» експонуватимуть у арт-центрі MASLO

«Дуже кольорові картини» експонуватимуть у арт-центрі MASLO

8 лютого о 18.00 у арт-центрі MASLO (вул. Старокостянтинівське шосе, 20/3) відбудеться відкриття виставки Олександра Ляпіна «Дуже кольорові картини».

 

«Я все життя займаюся фотографією, але вона ніколи не задовольняла мене через відсутність "рукоприкладства ". Чогось весь час не вистачало. Тому я взявся за живопис і скульптуру. Я вважаю себе реалістом. Якщо об'єкт виник у свідомості, значить він реальний. Виходять сюрреалістичні, казкові і трохи дивні образи. На початку шістдесятих років я жив в одному великому промисловому містечку Донбасу. Як мені здавалося, дві третини містян були колишніми зеками, інші – військові та інженерно-технічні працівники. Головними подіями міста були: вбивства, масові бійки, погроми циганських поселень, повені, викриття радіохуліганів і демонстрація в кінотеатрі французьких комедій. Для того, щоб дійти з дому до школи, а після занять повернутися додому мені треба було пройти два ворожих райони. Битися до крові доводилося щодня. Жити було весело і страшно», – розповідає Олександр Ляпін.

Триватиме виставка до 1 березня.Вхід вільний.

Джерело.