Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1941-1942 році у окупованому Проскурові проходили футбольні матчі між німецькими військовими частинами та поліцією. Також відбувалися ігри між командами Проскурова і Кам'янця-Подільського...

чт.18042019

Оновлено:01:20:49 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура «Анімаційна Лабораторія" шукає талановитих

«Анімаційна Лабораторія" шукає талановитих

Стартував конкурсний відбір у «Анімаційну Лабораторію". Проект став переможцем у «Громадських ініціативах» й отримав фінансування з міського бюджету. Наразі розпочато відбір учасників на навчання.

Автори проекту зазначають, що шукають талановитих людей, які хочуть навчитись створювати анімаційні фільми. Людей, які вже мають певні напрацювання у художній сфері, мають базову художню освіту або ж мають постійну практику в художньому напрямі (студенти художніх спеціальностей, художники, дизайнери, відеографи, фотографи, режисери монтажу, майстри декоративно-прикладного мистецтва, випускники чи студенти позашкільних художніх закладів). Робота над проектом буде відбуватись у форматі навчальних курсів.

Відбір буде відбуватись на конкурсній основі, щоб подати заявку на участь, потрібно заповнити анкету https://goo.gl/forms/VpnmP9dKXZlXGiE13

Дедлайн подачі заявок – 17 лютого.

Почути детальніше про проект та умови навчання можна буде 6 лютого о 18.30 у приміщенні «Книгарні «Є» (вул. Проскурівська, 2).

Джерело.