Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1667 році Плоскирів (нині Хмельницький) був спустошений та спалений татарами та козаками, більше 1500 чоловіків із жінками та дітьми були забрані до татарського полону...

пн.18022019

Оновлено:01:07:09 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура У Хмельницькому підтримують книговидання українською

У Хмельницькому підтримують книговидання українською

Завдяки програмі підтримки книговидання місцевих авторів "Читай українською" потягом минулого року в Хмельницькому було надруковано 17 книжок загальним накладом 3,2 тисячі примірників. На це з міського бюджету витратили понад 273 тисячі гривень.

Також за бюджетний кошт для міських бібліотек закупили півтори тисячі цих та інших видань. Ще майже дві тисячі книжок, надрукованих за програмою, передали громадським літературним спілкам, обласним бібліотекам та бібліотекам навчальних закладів міста. А самі автори, громадські організації, видавництва та користувачі бібліотек подарували півтора десятку книгозбірень центральної бібліотечної системи 1884 книжок.

Окрім поетичних збірок та прозових творів місцевих авторів, міська рада профінансувала видання двох випусків альманаху обласної організації Спілки письменників України "Південний Буг", перший випуск часопису Хмельницької міської літературної спілки "Поділля" "Літературна громада", збірку творів учасників літературного фестивалю "Слово єднає".

Джерело.