Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У липні 1904 року у Проскурові відкрито Олексіївське реальне училище, назване на честь спадкоємця престолу цесаревича Олексія. Зараз у цій будівлї знаходяться Хмельницька міська рада та виконавчий комітет.

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Дітям свято із подарунками від святого Миколая

Дітям свято із подарунками від святого Миколая

Традиційна культурно-мистецька акція «Діти для дітей» триває у Хмельницькій дитячій школі мистецтв. Її учасники влаштовують благодійні новорічні ранки та свята Миколая для школярів міста, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, для хлопчиків і дівчаток з багатодітних родин та сімей учасників АТО.

Почали з театралізованої вистави “Святий Миколаю, приходь до нас з раю”, учасниками якої є вихованці зразкового театру-студії «Чарівна скринька» театрального відділення дитячої школи мистецтв. 18 грудня театралізована вистава з казковими героями була представлена дітям зі 183 багатодітних родин, у яких виховується четверо та більше дітей.

Режисер-постановник театралізованої вистави, викладач театрального відділення дитячої школи мистецтв, лауреат міської премії ім. Богдана Хмельницького, обласної премії ім. Костя Широцького, неодноразовий стипендіат Хмельницької міської ради Анатолій Тітов виконав у казковій постановці головну роль – святого Миколая.

Діти із захопленням спостерігали за перебігом подій на сцені, вболівали за героїв вистави. Вихованці школи мистецтв створили атмосферу казки та свята, подарували усім присутнім яскраві враження та емоції. А святий Миколай, який завітав на свято, побажав усім дітям бути чемними та слухняними й закликав усіх присутніх зачитати молитву «Отче наш».

Після вистави усі діти отримали подарунки від святого Миколая та міської влади.

У Хмельницькому проживають 109 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У дитячому будинку сімейного типу є 5 вихованців, у прийомних сім׳ях - 4. Протягом 2018 року під опіку/піклування влаштовано 10 дітей.

Джерело.