Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році у Проскурові відбулася перша Подільська сільськогосподарська виставка, у якій взяли участь представники Подільської, Київської, Волинської, Херсонської та Бесарабської губерній. Для потреб виставки у місті спеціально побудували павільйони, кіоски, стенди.

вт.23042019

Оновлено:11:27:26 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура "Лінія фронту. Рік 2018"

"Лінія фронту. Рік 2018"

Виставку світлин військового кореспондента Радіо Свобода Андрія Дубчака під такою назвою відкрили в рамках мистецького проекту «Життя на «нулі» у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.

Організатор мистецького проекту – Інна Єрмакова.

Фотопроект, покликаний показати щоденне життя бійців на передовій, вже побував у багатьох містах України, а також у Литві та Польщі.

У проекті представлені у фотознімках та історіях «нулі» 35-ї окремої бригади морської піхоти у Широкині та Водяному на узбережжі Азову, «нулі» 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади («Едельвейси») під Попасною (Луганщина) та інші фотоісторії передової за 2018-й рік. В експозиції виставки представлено 63 фотографії Андрія Дубчака.

Його світлини відображають повсякденне життя воїнів української армії, умови, в яких їм доводиться не просто жити, а й боронити свою Батьківщину. Значну частину експозиції становлять портрети воїнів, серед яких є і жіночі обличчя. Кожна фотографія автора – це історія життя невигаданих героїв.

Інна Єрмакова – фотохудожниця, старша викладачка кафедри журналістики Донецького національного університету імені Василя Стуса, голова Вінницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ), членкиня правління НСФХУ. У Вінницю переїхала з Луганська.

«Сьогодні відкрили нову сторінку нашого мистецького проекту «Життя на «нулі»», яку було розпочато з робіт фронтового фотографа Юрія Величка. До проекту долучилися й інші автори – живописці, музиканти, поети письменники, тобто мистецтво тих, хто почав творити на передовій. За допомогою мистецтва військовослужбовці намагаються нам пояснити, що вони відчувають і що відбувається на передовій, аби ми усі зрозуміли, що насправді «нуль» у кожного свій і не обов’язково «нуль» знаходиться на передовій. «Нуль» є для військового медика, для волонтера, для військового капелана, для дружини, яка чекає свого чоловіка з війни, для матері, яка чекає сина, який пропав безвісти. І передова у кожного своя», - розповіла Інна Єрмакова.

Виставка триватиме до 12 січня. Тож запрошуємо усіх охочих хмельничан і гостей міста її відвідати.

Про автора виставки Андрія Дубчака за посиланнями:

https://www.instagram.com/andriy.dubchak

https://www.facebook.com/andriy.dubchak

https://www.radiosvoboda.org/author/21973.html

 

Джерело.