Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1594 році поселення Плоскирів (нині Хмельницький) відвідав посол австрійського імператора Еріх Лясота. Він залишив найдавніший з усіх відомих опис Плоскирова.

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Грузія оживає на світлинах

Грузія оживає на світлинах

Виставку фотографій «Дарунок Бога» відкрили вчора, 15 листопада, у виставковій залі Хмельницької школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. До експозиції увійшло близько 70 світлин про Грузію, зроблених фотохудожниками з Харкова Володимиром Оглобліним та Оленою Долженко.

На знімках зображені природа та побут мешканців трьох районів Грузії – гірської Сванетії, Казбегі й майже невідомої Тушетії.

Володимир Оглоблін вважає Грузію надзвичайною країною з надзвичайними людьми, які дуже тепло ставляться до гостей. Щоб зрозуміти сенс кожної представленої фотороботи, він рекомендує прийти на виставку тоді, коли буде мало людей, щоб з фотографіями треба побути наодинці, роздивлятись і тоді відкриється чимало цікавих нюансів.

У цю країну не можливо не закохатись з першого погляду. Ми назвали свою виставку «Дарунок Бога», бо у Грузії так називають гостей, - зазначає Олена Долженко.

Авторка сподівається, що їм із Володимиром вдалося за допомогою фотографій передати життя Грузії, та свої враження про неї.

На відкриття виставки завітало чимало поціновувачів фотомистецтва.

Виставка світлин «Дарунок Бога» триватиме до 12 грудня. Переглянути експозицію можна у виставковій залі Хмельницької школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, вулиця Проскурівська, 65.

Джерело.