Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Козирем кращого проскурівського ресторану «Слон» довгі роки був оркестр з 18 сліпих музикантів. Відвідувачі спеціально приходили послухати їхнє віртуозне виконання і замовляли хоча б склянку чаю, якщо не могли собі дозволити більш розкішної вечері...

чт.15112018

Оновлено:03:01:16 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура У Хмельницькому майже впорядкували космодром Миколи Мазура

У Хмельницькому майже впорядкували космодром Миколи Мазура

У парку ім. М. Чекмана завершують реставрувати унікальний скульптурний космодром Миколи Мазура. Ці металеві скульптури з'явилися у парку в 1980 році.

З того часу їх ніхто не оновлював, деякі з них дуже застаріли внаслідок погодних явищ. Тому конструкції почали реставрувати.

"Все рівно та акуратно пофарбовано, дірки у кораблі залатані (мені здалось, що навіть якісь частини конструкції замінені на нові), а в задньому відсіку корабля ще тривало зварювання). Тішусь, що ця робота Мазура вже точно буде збережена," - написала в ФБ краянка Ivga Zaverach.

Робота над "Космосом" на завершальному етапі. Підрядники планують до кінця тижня закінчити.

Відновлювальні роботи розпочалися в травні і мали закінчитися в червні. На поточний ремонт цієї конструкції з міського бюджету виділили 100 тисяч гривень. А от на реставрацію автомістечка, що налічує 12 фігур, коштів поки не передбачили.

Джерело.