Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1898 році став до ладу Проскурівський чавуноливарний завод Б. Ашкіназі, який виготовляв металовироби, обладнання для млинів, гуралень, пивоварних та цукрових заводів. У 1905 році завод удостоєно золотої медалі на Паризькій виставці. Нині це - завод "Пригма Прес".

чт.23052019

Оновлено:12:54:16 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Хмельницький муніципальний оркестр вразив Європу

Хмельницький муніципальний оркестр вразив Європу

Днями з Німеччини повернувся Хмельницький муніципальний естрадно – духовий оркестр, де він представляв Україну на 21-му європейському фестивалі духової музики та на 27-му міжнародному фестивалі музики.

Запрошення до участь у важливих музичних подіях хмельницький колектив отримав від комітету асоціації німецької музики Bergmannsblasorchester Kurbad Schlema e. V.

У фестивалі взяли участь колективи з 12 країн, втім незнання мови не стало перешкодою у спілкуванні музикантів. Упродовж трьох днів жителі та гості міста Бе Шльоме насолоджувалися музикою. Як зазначив диригент Хмельницького оркестру Роман Чернюк, колеги з інших країн були вражені різноманітністю їх програм, віртуозним виконанням пісень солістів оркестру Дарії Коневеги та Павла Дасюка.

Колектив одержав запрошення на фестивалі в інші країни, тож не перестає радувати нас своїми творчими здобутками.

Джерело.