Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Проскурові народився відомий філософ та церковний діяч Василь Зеньковський (1881-1962), який у 1918 році був міністром віросповідань Української Держави.

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Хмельничан запрошують у віртуальну подорож до Америки

Хмельничан запрошують у віртуальну подорож до Америки

Усіх, хто прагне підвищити рівень знань з англійської мови, запрошують завітати до розмовного клубу «English Speaking Club». Чергове заняття відбудеться у п'ятницю, 17 серпня о 17.00, в Центрі «Вікно в Америку», в обласній науковій бібліотеці (вулиця Героїв Майдану, 28). Вхід вільний.

Цього разу відвідувачі матимуть унікальну можливість здійснити цікаву віртуальну подорож до США. Модератором заняття з англійської мови буде Karl Tyler.  Відбудеться продовження американської подорожі у США. Відвідувачі заняття завітають до північно-східної частини країни і відвідають штани Мен, Нью-Гемпшир та Вермонт. Кожен зможе висловити свою думку та дізнатися нову корисну інформацію про життя в Америці.

Американська дорожня серія - це віртуальний тур 50 державами, що включає ознайомлення з географією, екологією та побутом мешканців. Відвідувачі можуть ознайомитися з різними регіонами США, обговорити різноманітність клімату тощо. На кожному засіданні відвідувачі дізнаються та обговорюють різні держави і регіони.

Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Співорганізатор щотижневих зустрічей розмовного клубу Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека. Розмовний клуб відвідують хмельничани різного віку. Люди прагнуть покращити свої розмовні навички з англійської мови, здобути нові знання та познайомитися з цікавими людьми. Адже володіння англійською мовою високо цінується у сучасному світі. Розмовні навички дають можливість отримати престижну роботу. Минулого разу відвідувачі «English Speaking Club» обговорили дельту річки Міссісіпі, французький квартал в Новому Орлеані, джаз, ресторани та багато інших цікавих особливостей штатів у США.

Джерело.