Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1901 році було засновано «Проскуровскую городскую библиотеку в память А. С. Пушкина», від якої бере початок нинішня обласна бібліотека ім. Миколи Островського

нд.17022019

Оновлено:01:07:09 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура У головного театру краю – новий директор

У головного театру краю – новий директор

Андрій Ковальчук став переможцем конкурсу на посаду директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького.

Сьогодні, 17 липня, відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького.

Члени комісії заслухали усіх чотирьох учасників конкурсу, які претендували на керівну посаду закладу культури обласної комунальної власності: Івана Березовського, Андрія Ковальчука, Євгенію Пивоварову та Галину Шпулак. Зокрема, провели співбесіди з кандидатами на зазначену посаду, заслухали їхні проекти програм розвитку театру на один і п’ять років.

Так, серед чотирьох кандидатів на посаду директора Хмельницького обласного академічного театру таємним голосуванням члени комісії підтримали кандидатуру Андрія Ковальчука. За нього проголосувало 5 членів комісії, 2 голоси віддали Івану Березовському, 1 – Галині Шпулак.

Далі, відповідно до Закону України «Про культуру», протокол конкурсної комісії буде направлено голові обласної ради для призначення Андрія Ковальчука директором Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького на новий термін та підписання з ним контракту.

Детальніше на сайті - Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/andriy-kovalchuk-peremozhec-konkurs/