Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1822 році місто Проскурів (нині Хмельницький) постраждало від великої пожежі, що майже повністю спалила всі дерев'яні споруди. Так само вогнем було знищено давні архівні документи...

сб.22092018

Оновлено:09:12:27 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура У Хмельницькому стратував фестиваль-конкурс вуличних танців

У Хмельницькому стратував фестиваль-конкурс вуличних танців

Вчора, 1 липня, відбулося відкриття фестивалю «Нестримний потік». Щонеділі впродовж липня на майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка молоді хореографи танцювальних клубів та колективів міста навчатимуть хмельничан танцювати різні види соціального та вуличного танцю.

Конкурс має на меті розкрити талант кожного з тренерів і залучити хмельничан до активного способу відпочинку, - зазначає один з його організаторів Сергій Щербанюк.

«Багато хореографів, які є дійсно обдарованими, не мають відповідної освіти. Це їм заважає підійматися професійною драбиною. Але при цьому вони талановиті та запалюють своєю енергією інших. Серед таких викладачів ми будемо проводити перший міський конкурс, - говорить він. - Тренери будуть демонструвати свої підходи до навчання. Їхнє основне завдання – запалити людей, які вперше танцюють, навчити їх «азів».

У серпні для людей, які пройдуть майстер-класи вуличних і соціальних танців, організатори запланували провести вечірку. Вона відбудеться у «Мистецькому дворику».

Попереду ще чотири неділі з танцювальними майстер-класами.

Тож, усіх охочих навчитися вуличних танців запрошують у неділю на черговий майстер, початок о 19 годині.

Джерело.