Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Годинник з боєм, що грає мелодію «Проскурівського вальсу», з'явився на вежі кінотеатру «Планета» у 2004 році, тобто рівно через півстоліття після її побудови. Музичні дзвони годинника не справжні, їх звучання відтворює електроніка...

сб.17112018

Оновлено:09:19:34 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура «Яскраву симфонію Прикарпаття–2018» зачарували хмельницькі мажоретки

«Яскраву симфонію Прикарпаття–2018» зачарували хмельницькі мажоретки

Журі всеукраїнського фестивалю-конкурсу, в якому змагалися оркестри, інструментальні ансамблі та мажоретки, високо оцінило майстерність хмельницьких дівчат та нагородило колектив дипломом лауреата 1 ступеня і кубком.

Фестиваль-конкурс цьогоріч відбувся уже вп’яте, а місцем його проведення став Трускавець. «Яскрава симфонія Прикарпаття-2018», саме така назва фестивалю, зібрала на одному майданчику 13 колективів, що представляли різні куточки нашої держави.

Народний колектив мажореток «Альфа», виступивши з тринадцятьма композиціями в різних вікових групах, підкорив глядачів, завоював беззаперечне лідерство та заслужено здобув диплом 1 ступеню. Висока майстерність дівчат із Хмельницького справила неабияке враження на генерал-майора Володимира Деркача, який очолював журі, і він запросив колектив на фестиваль військових оркестрів, що незабаром відбудеться у Сумах. Дівчата з радістю погодились.

Щасливі та задоволені виступом та результом конкурсу, мажоретки «Альфа» повернулись додому сповнені енергії, натхненням на нові здобутки.

Вже із серпня дівчата починають готуватись до участі в Чемпіонаті Європи в Хорватії.

Джерело.