Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1898 році став до ладу Проскурівський чавуноливарний завод Б. Ашкіназі, який виготовляв металовироби, обладнання для млинів, гуралень, пивоварних та цукрових заводів. У 1905 році завод удостоєно золотої медалі на Паризькій виставці. Нині це - завод "Пригма Прес".

ср.22052019

Оновлено:10:55:17 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Визначили кращого поета Хмельниччини

Визначили кращого поета Хмельниччини

Лауреатом обласної літературної премії ім.Миколи Федунця за кращу поетичну збірку цьогоріч став Анатолій Ненцінський.

Таке рішення ухвалили на засіданні конкурсного комітету, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облради.

Цьогоріч на здобуття обласної премії подали поетичні доробки чотирьох літераторів. Зокрема, книга поезій "На хвилях долі" Руслани Ставнійчук-Остаховської з Деражні, поетична збірка "Небесні струни благочестя" Анатолія Пасічника з смт Нова Ушиця, нова збірка поезій "Сонцесвіт" хмельницької поетеси Неоніли Яніцької та книга поезій "Побачення з собою" Анатолія Ненцінського.

Члени комітету кращим у 2018 році одноголосно визнали літературно-художнє видання Анатолія Ненцінського "Побачення з собою". Як зазначили фахівці, його робота найповніше відповідає вимогам Положення про обласну літературну премію імені Миколи Федунця щодо високого художнього рівня, яскравих мовних засобів, новизни, оригінальності форм та мотивів.

Щорічну обласну літературну премію імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку встановлено з ініціативи Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України відповідно до рішення Хмельницької обласної ради від 2014 року № 32-23/2014. Премія присуджується за кращу поетичну збірку, яка відзначається високим художнім рівнем, яскравими мовними засобами, новизною та вирізняється оригінальністю форм та мотивів. Премія присуджується щорічно до Дня пам'яті Миколи Федунця - 20 червня у розмірі 10 тисяч гривень.