Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Незважаючи на сьогоднішню назву «Хмельницький», сам видатний гетьман ніколи у нашому місті не бував. Але містечко Плоскирів у 1648-1657 роках неодноразово опинялося у центрі протидії козацьких та польських військ...

ср.23012019

Оновлено:03:18:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Михайло Андрійчук отримав відзнаку Верховної Ради

Михайло Андрійчук отримав відзнаку Верховної Ради

Почесну грамоту Верховної Ради України “За особливі заслуги перед українським народом” художнику Михайлові Андрійчуку вручив народний депутат України Сергій Мельник.

Вручення відбулося в обласному художньому музеї у рамках творчого вечора “Тарасові думи вічні”, приуроченого 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

“Михайло Андрійчук у свої 90 років активно працює над новими творами і передає  досвід в університеті молодому поколінню митців, — каже Сергій Мельник. — Називати людей патріотами потрібно за їхніми справами, за внесок у розвиток України. Михайло Омелянович — справжній патріот, чия творчість і робота з молоддю збагачують духовну скарбницю нації”.

Нардеп побажав митцю довголіття, міцного здоров’я та натхнення.

“Я зворушений, що отримав таку високу відзнаку, — поділився Михайло Андрійчук. — На жаль, нині художники в глухому куті: рідко мають серйозні замовлення й зазвичай пишуть для себе. Але сподіваюся, що наші твори ще знадобляться людям, адже людина — істота духовна. Мистецтво необхідне для суспільства й держави, адже воно збагачує нас духовно”.

Після вручення Почесної грамоти творчий вечір продовжився. В його рамках молоді читці декламували власні твори і поезії Тараса Шевченка. Студенти також виконали кілька  музичних композицій.

Джерело.