Хмельницький портал

Можливість знати більше.

З першої третини ХХ століття у селі Микільська Борщагівка під Києвом існувала вулиця Проскурівська. Назва — на честь міста Проскурів (нині — Хмельницький). Ліквідована наприкінці 1970-х — на початку 1980-х років під час знесення старої забудови та будівництва житлового масиву Південна Борщагівка.

нд.16122018

Оновлено:04:17:33 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Культура Міжнародна фотографічна резиденція арт-центру «Масло» розпочинається у Хмельницькому

Міжнародна фотографічна резиденція арт-центру «Масло» розпочинається у Хмельницькому

Сьогодні у Хмельницькому розпочала роботу Міжнародна фотографічна резиденція. Першими учасниками стануть троє відомих фотографів – Валерій Мілосердов (Україна), Маріуш Форецкі (Польща) та Олексій Шинкаренко (Білорусь).

Протягом перебування у Хмельницькому вони створять нові роботи, в яких відобразяться різні грані життя міста, проведуть зустрічі із містянами.

Проект має на меті ознайомити мешканців Хмельницького з сучасною документальною фотографією через унікальний колективний портрет міста.

22 лютогов галереї «Масло» (Старокостянтинівське шосе, 20/3) відбудеться дискусія за участі фотографів і куратора проекту – Олександра Михеда.

1 березняв галереї Maslo – урочисте відкриття виставки за результатами резиденції.

Інформація про учасників:

Валерій Мілосердов, Україна

Працював фотокореспондентом у виданнях ««Киевские ведомости», «Дзеркало тижня», фоторедактором – «День», «Коммерсантъ-Украина», «Сегодня». Наразі – фотограф у фонді культурних ініціатив «Ізоляція». Його серія документальних фотографій «Покинуті люди» про життя шахтарів Донбасу отримала спеціальну премію журі фестивалю візуальних мистецтв Images (1995, Веве, Швейцарія).

Маріуш Форецкі, Польща

Народився 1962 року. Фотограф-документаліст. Фіксує зміни у Польщі після 1989 року. Видавець журналу про документальну фотографію «5 klatek». Відомий репортажами з останнього дня захисту Будинку уряду в Чечні (1995), землетрусу у Вірменії (1988), президентських виборів у Білорусі (2001), чисельними фоторепортажами про життя Польщі.

Олексій Шинкаренко, Білорусь

Народився і живе в Мінську, Білорусь. Фотограф, куратор, дослідник. Засновник і керівник «Центру фотографії» і Школи фотографії, лабораторії «Coloroom». Куратор Національного павільйону Білорусі на Венеційській бієнале 2015 року.

Арт-центр Maslo

MASLO the gallery – незалежна галерея сучасного мистецтва, заснована Вікторією Паньковою у 2017 році в Хмельницькому. В основі функціонування інституції – підтримка та популяризації сучасного мистецтва в Україні у форматі виставкових проектів молодих українських художників, надання їм можливостей для реалізації власних ідей та експериментів у рамках виставкового простору. Також галерея організовує резиденції для художників, втілює освітні програми у сфері мистецтва та культури, проводить лекції, книжкові презентації, зустрічі з художниками та діячами культури з усієї України.

Facebook: https://www.facebook.com/maslo.space/ 

Instagram: https://www.instagram.com/maslo.space/?hl=uk

Джерело: http://dev.khm.gov.ua/uk/content/u-hmelnyckomu-pochynayetsya-mizhnarodna-fotografichna-rezydenciya-art-centru-maslo